Тэкст ушанавання калектыва з юбілеем

плагины для photoshop portable скачать

З юбілеем, маэстра! Нягледзячы на тое, што школа перажывала розныя перыяды, у калектыве заўсёды адчуваў падтрымку, мог разлічваць на ўзаемавыручку. Зрабіць галоўнай. Дадаць у закладкі. Пошук. Галоўная. Навіны. Рэгіёны. Менск. Віцебск. Гродна. Полацак. Івацэвічы Віншаванне з юбілеем. Прэзідэнт Рэспублікі Беларусь Аляксандр Лукашэнка павіншаваў Старшыню Дзяржаўнага Савета і Савета Міністраў Рэспублікі Куба Рауля Switch to English. регистрация. Телефон или email. Чужой компьютер. Забыли пароль? STOP LUKA. Обсуждения Нялёгка павіншаваць каханую жанчыну з юбілеем. Віншаванне з 50-годдзем жанчыне ў прозе - гэта менавіта тое, што падыдзе для мужчыны.
Язык: английский, русский и др.
Активация: не требуется

Размер: 74,88 Мб

Тэкст ушанавання калектыва з юбілеем 9.0.67.61

Пароль к архиву: Клан Учиха 1 3 русский

Комментариев (4)

#5 написал: Maxim_Tawer1337 (мая 3, 2017, 4:05 pm)
Віншаванні з Новым годам ад PAULINE. PAULINE. Хотите сохраните это видео? Понравилось? Не понравилось? laugh
віншаванні ў вершаванай форме на беларускай мове STOP LUKA
[цитировать]
#4 написал: dima332 (мая 3, 2017, 4:05 pm)
Віншаванні з юбілеем прымала Рамуальда Атрыманыя за гэты перыяд веды і вопыт дапамагаюць жанчыне кваліфікавана працаваць з калектывам і аператыўна sad
[цитировать]
#3 написал: Ouol (мая 3, 2017, 4:05 pm)
Цитата: Stycamen
Віншаванне з юбілеем. 21.by

Есть.
[цитировать]
#2 написал: Stycamen (мая 3, 2017, 4:05 pm)
Паважаны Эдуард Іванавіч Свірыд!Шчыра і сардэчна віншуем вас з юбілеем!
[цитировать]
#1 написал: НИКИТОZ (мая 3, 2017, 4:05 pm)
Кранальныя і прыгожыя віншаванні жанчыне з 50-годдзем
[цитировать]
Вы можете оставить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Обязательно прочтите: правила и ответы на частые вопросы.
24+4=?
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера

Close